Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Legendás Kristály Hegy : Az elviselhetetlen varázserejű Csúcs Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Despota

2006.11.13. 12:29 -

*Despota egyenesen a Legendás Kristály Hegyhez repült. Őrült tempóban hasította a szelet.

A messzeségben lassan kirajzolódtak uticéljának körvonalai. Egy kicsit lassított. Még sosem járt itt, ezért nem tud erről a helyről semmit.

Addig lassított sebességén, míg végül csak egy helyben lebegett. Néhány hosszú perc gondolkodással telt el.

Utána ismét egy gyors tempót felvéve közeledett a csúcs felé.

Amikor már egészen közel járt, egy hatlamas Erő-hullám csapta meg. közvetlenül utána még egy, az előzőnél is keményebb.

Despotának viszonylag könnyen sikerült ezeket "átlépnie", a gyors tempónak hála. Amint átlépte a második hullámot, szinte elviselhetetlen mágiájú térségbe érkezett.

Nemsokára ledobbant a csúcs egyik részére.*

[93-74] [73-54] [53-34] [33-14] [13-1]

Saman Előzmény | 2006.12.30. 18:58 - #93

Sámán egy hang nélkül, vissza sem nézve ment tovább.

Timi Előzmény | 2006.12.30. 18:55 - #92

Mazsat dühében ágaskodott és dobbantott!

Aztán valami furcsa szél megcsapta!

-Szkártó!....A csata!....Mennem kell!

Kétségbeesetten száguldott a fenyves irányába, majd eltűnt!


Saman Előzmény | 2006.12.28. 15:20 - #91

Bólogatott.

- Uhumm.....Hát akkor figyelj: Szkártó senkié, csakis saját magáé. Ő, ott, ahol Rád nem számíthatott, engem választott, és én szerettem. De mostmár mindegy. Én ideköltözöm a gazdám parancsára, és itt Szkártó téged szeret. Semmi közöm nincs, nem lehet hozzá. Nem elég ez neked? Miért akarsz csatázni? Ennyire nem bízol a párodban? Meg akarsz ölni, mikor már nincs köztünk kötelék? Ezzel csak szégyent hozol a fejedre. Azt hiszed nem tudom, hogy Szkártó azóta világra hozta csikótokat? Ő nem kettőnk közt tétovázik, hanem Veled van. Mit akarsz még tőlem? Vagy azt hiszed Szkártó megbízhatatlan, csapodár? Ne játszd el a szívét ezzel.....Én nem akarok küzdeni veled. Nincs miért.

Sámán hátatfordított a fiatal lénynek, és elindult lefelé.


Timi Előzmény | 2006.12.28. 15:04 - #90

Mazsat már teljesen felforrt, de nem támadott!Már ágaskodott is!

-Teeeee!Ne idegesíts!Nagyon jól tudod, hogy Szkártó miatt jöttem!Szkártó az enyém!Nem fogod fel???

Idegesen nyerített és várta, hogy az ellenfele felfogja, miért is vannak itt!


Saman Előzmény | 2006.12.28. 14:57 - #89

Könnyedén horkantott.

- Nem értelek.


Maszat Előzmény | 2006.12.28. 14:46 - #88

Maszat mostmár nagyon ideges volt!

-Ne idegelj tovább!Szkártóért!Harcolj, mert így én nem öllek meg!Úgy nem lenne igazságos!


Saman Előzmény | 2006.12.28. 14:42 - #87

Nyugodtan állt, és nézte a fiatal lényt.

- Miért is? - kérdezte ugyanolyan nyugodtan.


Timi Előzmény | 2006.12.28. 14:20 - #86

-Mazsat vagyok!Te!....

Nem tudott rá mit mondani, de szívesen leüvöltötte volna a fejét!

-Nimras legeldugottabb és legsötétebb börtönében kéne lenned!...Na lássuk mit tudsz!


Eris Előzmény | 2006.12.28. 14:16 - #85

- Ki kérdezi? - fordult nyugodtan szembe a lénnyel.

- Egyébként hol kellene lennem?.... - mondta finom gúnnyal.


Timi Előzmény | 2006.12.28. 14:11 - #84

Maszat hirtelen jelent meg a csúcson egy villám fényének kimúlása után!Kihúzta magát!

-Hát itt vagy?

Maszat nem tudta, van-e elég ereje, hogy legyőzze Sámánt, de elég bátor volt ahhoz, hogy megküzdjön vele!Szkártóért mindent megtett volna!Úgy érezte nem fogja legyőzni, de folyton Szkártó járt az eszében!


Eris Előzmény | 2006.12.28. 14:07 - #83

Sámán nyugodtan állt a csúcson, és miközben a mágia lobogtatta a sörényét, merengett a múlton.

Despota Előzmény | 2006.12.18. 22:14 - #82

*Despota ugyanígy tett.*


Brunhilde Előzmény | 2006.12.18. 22:12 - #81

- Úgy látom Drongun már nincs itt! - mondta megkönnyebbülten.

- Na tűnjünk innét! - kiáltotta, azzal visszavágtázott a járatban, és nekirugaszkodott a lyuknak.


Despota Előzmény | 2006.12.18. 22:06 - #80

*Leereszkedett a lyukba. természetesen nem látott semmit, de ez nem zavarta. Rálépett a már ismert útra és elindult az aranykupac felé.

Szerencsére hamarosan meg is találták a félig szétolvadt, félig még szilárd aranyat.

Despota a halom szélére letette a tollat.*

- Ezzel végeztünk!


Brunhilde Előzmény | 2006.12.18. 21:55 - #79

- Jó-jó. - súgta boldogan.

- Na merre? - kérdezte kíváncsian.


Despota Előzmény | 2006.12.18. 21:35 - #78

*Jóval késöbb megérkeztek a lyukhoz, ahonnan Despota kirepült.

Leszállt és így szólt:*

- No, hát itt volnánk. Előző alkalommal semmi gond nem volt, remélem ez most is így lesz.

*Szárnyával átölelte Brünhildét és magához húzta.*

- Maradj mindig mellettem.


Brunhilde Előzmény | 2006.12.18. 21:27 - #77

Követte Despotát.

Despota Előzmény | 2006.12.18. 21:19 - #76

- Igen, ő is itt van... - *mondta cseppet sem lelkesen.*

- Jól van, gyere velem.

*Despota tudta jól, hogy semmi értelme sem lenne, ha azt mondaná, hogy "nem, nem jöhetsz velem".

Egy kicsit lejjebb ereszkedett majd megindult arra, amerről jött.*


Brunhilde Előzmény | 2006.12.18. 21:13 - #75

- Szóval ezzel hoztál ki! - bólogatott a tollra mosolyogva.

Aztán öszeszorult a torka.

- Drongun? Hát ő is itt van?????? Megyek én is!


Despota Előzmény | 2006.12.18. 21:05 - #74

*Miután kiélvezte a kiélvezhetetlent, kelletlenül lebontogatta szárnyait Brünhildéről.*

- Mielőtt bármi rossz dolog történne, visszaviszem méltó helyére ezt a tollat.

*Felmutatta a bal szárnyában pihenő arany pegazustollat.

Ekkor eszébe jutott Drongun...*

- Meg nem ártana segítenem Drongunnak, feltéve, ha szüksége van rá... - *mondta kelletlenül.*


[93-74] [73-54] [53-34] [33-14] [13-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom