Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Mező : A mező közepén, a virágok között Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Maszat

2006.06.04. 16:14 -
Maszat indult utána!Nagyon jól érezte magát, főleg Szkártó társaságában!-Oké akkor nem adok előnyt!De megfoglak!-Maszat ugrándozott, mint egy kiscsikó, oda-vissza!És azért, mert ilyen kis bolond volt, megbotlott egy kőben és egy nagyon nagyot esett!Nagyon fájt a lába!

[323-304] [303-284] [283-264] [263-244] [243-224] [223-204] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]

Tennoio Előzmény | 2009.02.06. 01:03 - #323

A vad, baljós területről forró szél áradt ki, és fintorgásra késztette a mént. Nem nézett le a csikóra, mikor megszólalt:

- Ez egy zabolátlan terület, és a Tűz elem mind közül a legbeláthatatlanabb, a legmegállíthatatlanabb, ha elragadja valami.....Furcsa szokások, veszélyes lények élnek errefelé. Olyasmiket láthatsz, amiket nem értesz, és sok esemény magával ragad, ha nem vigyázol, ki tudja hová! Vigyázz magadra, Lidércfény! - suttogta, azzal egyetlen szökkenéssel elhúzódott a csikótól, megpördült, és tovatűnt.


Lidercfeny Előzmény | 2009.02.06. 00:10 - #322

Leugrott Tennoio hátáról és egy percig áhítattal meredt a tűz által letarolt tájra és a messzeségben égbecsapódó füstre és azok gazdáira, a lángokra.

Majd hirtelen megfordult és lerohanva a mént, átölelte szárnyaival ahol csak érte.

-Hiányozni fogsz Tennoio!-szorította magához a hozzáképet hatalmas csődört.


Tennoio Előzmény | 2009.02.06. 00:03 - #321

Tennoio szó nélkül lendült bele különös utazó jármódjába, és a szokásosnál is rövidebb idő alatt érte el a suhanó állapotot. A tájak összemosódó, színes, kavargó kaleidoszkópba folytak körülöttük, miközben a mén némán, egyenletes ritmussal vágtázott egy irányba.

Alig három lépés alatt robbant ki mágiájából, és fékezett le állásba.

- Megérkeztünk - mormolta, és a Tűz Birodalmának kopár, füstös, göcsörtösre égett talajú határára bökött orrával.


Lidercfeny Előzmény | 2009.01.31. 16:33 - #320

-Jójó!Köszönöm!

A levegőbe ugrott és Tennoio hátára ült.

Didergett, mert igen hideg volt, s már nagyon fázott, de csak a tűzre gondolt és így mindent kibírt.


Tennoio Előzmény | 2009.01.18. 15:22 - #319

Tennoio hátrapillantott a csikóra.

- Elviszlek oda, ha már annyira odavágysz, de a határt nem lépem át - mondta furcsa szigorral a hangjában.


Lidercfeny Előzmény | 2009.01.16. 22:21 - #318

Lidércfény Tennoio után indult.

-Te merre is mész?Véletlenül nem a Tűz Birodalma felé?


Tennoio Előzmény | 2008.12.29. 00:11 - #317

Lassan megcsóválta a fejét, és elindult kifelé a mezőről.


Lidercfeny Előzmény | 2008.12.28. 23:46 - #316

-Nem!De imádom a tüzet!Nem lehet olyan szörnyű az a hely!-válaszolta már szinte dideregve, mert egyre hidegebb szél kezdett fújni.


Tennoio Előzmény | 2008.12.27. 00:03 - #315

Szemeivel majdnem felfalta a csikót, ahogy suttogva ezt kérdezte:

- Hallottál már Pokolvárosról és az ott folyó kegyetlen küzdelmekről?


Lidercfeny Előzmény | 2008.12.26. 23:43 - #314

-Hát egy tűzlény hova tartozhat? Tűz Birodalma...tűzlény!...Tűz, tűz! Vagy nem?


Tennoio Előzmény | 2008.12.25. 16:34 - #313

Elgondolkozva biccentette oldalra a fejét.

- Szerinted oda tartozol? - kérdezett vissza hűvösen.


Lidercfeny Előzmény | 2008.12.23. 09:58 - #312

-Hova mehetne még egy tűzlény?Oda tartozom!Vagy nem?


Tennoio Előzmény | 2008.12.23. 00:44 - #311

Tennoio komor, végtelen szemei ekkor a csikóra nehezedtek.

- Biztosan oda akarsz menni? Vannak a világon más helyek is, ahol meleg van télidőn.


Lidercfeny Előzmény | 2008.11.25. 15:47 - #310

Nem válaszolt Tennoio megjegyzésére, csak tovább legelt.Az idő telt és telt.Az ég kezdett beborulni, s a szél is életre kelt.

Lidércfény összeborzolta bundáját.

-Jobb lenne indulnom is, mielőtt elkap a hóvihar!-mondta morcosan.


Tennoio Előzmény | 2008.11.15. 15:21 - #309

Elmosolyodott a csikó viselkedésén és szavain. Különösebben sosem értette.

- Azért remélem, hogy akkor erősödtél varázslatban is.....Azon a vidéken szükséged lehet rá - hagyta rá az utazást Lidércfényre.


Lidercfeny Előzmény | 2008.11.13. 22:53 - #308

-Mert Téged kerestelek!-vágta rá vidáman, s teljes természetességgel.

-De a Tűz Birodalmában is vannak afraiak!Majd ott megkeresem néhányukat!


Tennoio Előzmény | 2008.11.12. 22:37 - #307

Megint távoli és üres lett a szeme, de azért elmosolyodva nézett a csikóra.

- Ó igen, én meglehetősen jól bírom - felelte távoli hangon, de úgy tűnt megmosolyogtatja a csikó jelenléte.

- A Tűz Birodalma veszélyes hely, kemény szabályai vannak a túlélésnek - egyenesedett ki, hogy az égre pillantson.

- Hol vannak a társaid, Lidércfény? Az afraiak közt sok a fiatal, sok a kedves lény, miért nem kerested meg őket? - kérdezte halkan.


Lidercfeny Előzmény | 2008.11.12. 21:32 - #306

-Fogalmam sincs!A Tűz Birodalmában még nem voltam, de meglátogatnám!-mondta elgondolkodón.

-Talán jó lenne, ott teleni!

-És Te?Hol telelsz?Vagy bírod a hideget?-borzongott.


Tennoio Előzmény | 2008.11.12. 19:13 - #305

- Oda most nem mehetsz - pillantott a csikóra komoran, de nyugodtan.

- Hol telelnél át, ha máshová kellene menned?


Lidercfeny Előzmény | 2008.11.12. 18:21 - #304

-Igen, kár!És hideg is van!Ha itt is nagy lesz a hó, biztosan meghúzom magam a barlangrendszerekben!Utálom a hideget!


[323-304] [303-284] [283-264] [263-244] [243-224] [223-204] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA