Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Tündék Erdeje : Imlad en Wilwarin - Pillangók Völgye Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Alassea

2007.09.30. 13:26 -

 *Alassëa csöndesen, finoman emelgette karcsú lábait a magas, selymes fűben. Szeretett itt. Szerte a földön mindenfelé hófehér és aranyszirmú virágok nyíltak, kábító illatuk kedvesen csalogatta a pillangókat. Jobbra kristályvizű patak csörgedezett, friss, párás levegővel ajándékozva meg az odatévedőket. Hűs vize finom és édes volt, aki itta, rögvest erőre kapott tőle, bármily' fáradt is volt.

Alassëa lassan a patakhoz sétált, lehajtotta szép fejét és lassan kortyolt belőle. Virágokkal teletűzdelt sörénye lágyan a homlokába omlott, miközben ő szomját oltotta, s úgy érezte, nincs ennél békésebb hely a világon.*

[178-159] [158-139] [138-119] [118-99] [98-79] [78-59] [58-39] [38-19] [18-1]

szello Előzmény | 2008.06.21. 22:16 - #98

Hirtelen fújn kezdett a szél, de más volt...gyengéd!"Itt még a szél is más..." nézett szét mosolyogva.A pillangók abbahagyták a csapkodást, ráfeküdtek a szélre!!!Hagyták, hadd fuja őket oda, ahova akarják....

-Tegyünk mi is úgy, mint a pillangók, mit szólsz, Illustrissima?Egy próbát megér.-mosolygott.


Illustrissima Előzmény | 2008.05.29. 23:22 - #97

Biccentett.


szello Előzmény | 2008.05.27. 18:52 - #96

Komolyan hallgatta, majd elmosolyodott.

-Rendben, akkor maradjunk ebben a magasságban!-mosolygott.Most kb egy jókora fa (talán tölgy) magasságában lebeghettek .


Illustrissima Előzmény | 2008.05.24. 11:57 - #95

- Ömm.....nos - kezdte zavartan - én igazából....akkor vesztettem el a szárnyaim, mikor egyszer túl magasra repültem, és elkapott egy vihar....A többiek meg is haragudtak érte, igaz, akor tényleg buta voltam, mert holt szárnyakkal kockáztattam....A lényeg az, hogy Draugherit akkor megtiltotta, hogy magasra repüljek.....Sőt, be is zártak egy időre.....mint valami csikót......


szello Előzmény | 2008.05.24. 11:15 - #94

-Mi a gond?-kérdezte hirtelen, látva Illustrissima dermedtségét.


Illustrissima Előzmény | 2008.05.20. 13:00 - #93

Nagy lendülettel, vidám röpüléssel követte Szellőt, ahogy elkezdtek emelkedni. Jókora kitérőket tett, mert még mindig nem tudott betelni a levegővel, és lenyűgözte, hogy újra fentről láthatja a világot!

Aztán hirtelen megdermedt.....


szello Előzmény | 2008.05.17. 13:58 - #92

Elmosolyodott.-Ne ereszkedjünk fejebb?Nézd, a pillangók is feljebb szálltak...Ne maradjunk mi itt lenn!-valóban elállt a szél, most szabad volt a pálya minden érzékeny szárnyú lénynek!


Illustrissima Előzmény | 2008.05.16. 23:38 - #91

Elmosolyodva bólintott.

- Ez az én ajándékom az égtől! Nagyon praktikus......


szello Előzmény | 2008.05.02. 16:33 - #90

Mosolyogva nézte Illustrissimát.

-Ó, milyen borzalmas baleset...-kiáltotta megrendülten.-Tisztellek, hogy átvészelted ezt az esetet és semmi nyoma mára...Én képtelen lettem volna erre!


Illustrissima Előzmény | 2008.04.17. 21:54 - #89

- Nagyon-nagyon régen! - nevetett magánkívül. Hatalmas kört tett a pegazus körül, aztán szaltózott, pörgött, csinált egy kisebb dugóhúzót, szállingózott, akár egy falevél, végül kibökte, amikor újra Szellő mellé lebegett:

- A tavalyi tavasz előtt balesetem volt és elvesztettem a szárnyam. Egy évig unikornisként éltem, csak nemrég nőtt vissza a szárnyam.


szello Előzmény | 2008.04.17. 11:20 - #88

Mosolygott.

-Ezekszerint régen repültél, nem igaz?-kérdezte csodálkozva.


Illustrissima Előzmény | 2008.04.12. 14:49 - #87

Illustrissima alaposan megnézte magának szárnyait, azzal röviden nekivágtatott, és nagy lendületet véve felrúgta magát a levegőbe! Nagy szelet kavaró, libbenő mozdulatokkal tett egy kört, és könnyezve kacagón Szellő felé fordult,

- Még nem felejtettem el repülni! - kacagta elfúló hangon.


szello Előzmény | 2008.04.09. 21:07 - #86

A szeme egy pillanatra megakadt Illustrissima gyönyörű szárnyain.Valóban büszke lehet rájuk.Majd  megrázta fejét "Bámulni nem illik!", s "beindította az ő propellerjeit".Lassan, de biztosan emelkedett, nem rugaszkodott a magasba, mint a toll-szárnyúak, szépen egyelletesen vált el a talajtól.Lábait felhúzta (mint a képén)....


Illustrissima Előzmény | 2008.04.06. 12:57 - #85

Kitárta szárnyait. Vad színekben pompázó ragyogó bársonytakarónak tűntek az életre kelt tagok!!

- Ó hogyne - vigyorodott el.


szello Előzmény | 2008.04.05. 16:55 - #84

Ő is felnézett.-Repülünk egyet?-mosolygott.


Illustrissima Előzmény | 2008.04.03. 22:53 - #83

- Remélem..... - pillantott az égre.


szello Előzmény | 2008.04.02. 15:54 - #82

Elmosolyodott.-Önszántamból jöttem ide!Ott tartják a frontot...Ezenkívül nincs semmi gond a Birodalommal.Hamarosan rendeződik minden!


Illustrissima Előzmény | 2008.03.30. 23:58 - #81

- Öhm.... - vörösödött el - Nekem úgy rémlik a többiek emlékeiből, hogy Te valamelyik tónál élsz.....Ugye nem....valami baj miatt kerültél ide? - fogta el az aggodalom.

- Rég jártam ezen a völgyön kívül...Híreket sem hallottam arról mi folyik odakinn....Nem szeretnék elmenni innen, de....ha baj van, nem maradhatok... - motyogta.


szello Előzmény | 2008.03.30. 15:47 - #80

Észrevete Illustrissima szándéát.Felemlete fejét, lenyelte az utolsó falatot.-Igen?


Illustrissima Előzmény | 2008.03.25. 20:00 - #79

Elgondolkozva nézett Szellőre, aztán úgy tűnt, mintha szólni akarna, de az utolsó pillanatban visszanyelte a szavakat. Étkezőt nem illik zavarni!


[178-159] [158-139] [138-119] [118-99] [98-79] [78-59] [58-39] [38-19] [18-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom