Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Dimenziók : A ködös, csupán felhőkből álló színdimenzió Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Timi

2006.11.15. 20:49 -
Xermina önfeledten száguldozott ebben a csodálatos dimenzióban.Igaz, hogy a Végtelenség dimenziójában született és a látomások dimenziójában töltötte le csikókorát, ez volt a kedvence.Imádott itt lenni, de csak egyedül.Szerette a társaságot, de nem itt.Itt végig gondolta egész életét, játszott és mindent megvalósított, felidézte a jó és a rossz emlékeket is.Lelassított, sétálni kezdett.Elment kendvenc felhőalakjához, amelyik úgy nézett ki, mint egy több száz éves tölgy.minden nap változott, mintha élne.Megállt előtte és órákig figyelte...

[146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 17:09 - #66

-Psszt!

Csittegte le Shyt, de nem rossz indulatból.Lágyan fújt a szél.Tisztelettel állt a "fa" előtt, mintha tényleg egy öreg tölgy lenne.A szél egyszercsak belekapott rövid sörényébe.Ashaz csukott szemmel élvezte a szelet, hisz itt ritkán fúj a szél.

Intett Shynak és elindult a fa felé.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.16. 18:36 - #65

Megtorpant a tölgy-felhő látványára.

-Nahát...-mondta ámulva.-Milyen szép! És...olyan...misztikus.-tette hozzá elgondolkozva.


Afraiak Előzmény | 2007.05.16. 18:20 - #64

Lassan vált szét előttük a köd, de ahogy kiértek a túloldalra Ashaz megpillantotta az öreg tölgyhöz hasonló felhőt.Minden Afrai által látott tölgy.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.16. 18:16 - #63

Kíváncsian nézett Ashazra, de aztán utánaindult.

Inkább csöndben maradt, és a tájban gyönyörködött.

'Csakugyan szép...'


Afraiak Előzmény | 2007.05.14. 20:19 - #62

Ashaz most nem figyelt oda.A változó tájat figyelte.A köd kezdett elülni.

-Gyere utánam!-mondta és elindult a szétszálló köd közé.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.14. 19:41 - #61

Ő is elnevette magát.

-Igen, tényleg jó volt! És így legalább azt is megtudtam, hogy keméyn dió vagy, már ami a versenyeket illeti.-mosolygott.

Ezt nem mondta ki, de azt is észrevette(boldogan), hogy jelentősen csökkent közöttük a feszültség és a zavar...


Afraiak Előzmény | 2007.05.13. 14:55 - #60

Ashaz kicsit lemaradva Shy után baktatott.

-Végülis nem nyertem!És Te sem nyertél!De jó volt.....-nevetett.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.12. 17:13 - #59

Shy ugrott egyet meglepetésében.

-Ashaz! A szívbajt hozod rám!-mondta szemrehányóan, de aztán megenyhülve folytatta:

-Megint te nyertél. Gyere, menjünk ki ebből a ködből, mert semmit se látok...-mondta, és kisétált. Mikor kiért, hátranézett, hogy Ashaz is jön-e.


Afraiak Előzmény | 2007.05.12. 13:18 - #58

Ashaz hallkan odasétált mellé.

-Itt vagyok melletted!-jelentette ki,mert még egymás mellett sem látták egymást.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.12. 12:29 - #57

-Te mondtad...-mosolygott, és újra a keresésére indult.

Ezúttal nem hallott semmit. Fülelt, és hunyorogva nézelődött, de semmi.

Hosszú percek múlva még mindig semmi!

'Ashaz, hol vagy...'töprengett, és halkan lépkedni kezdett a ködben.


Afraiak Előzmény | 2007.05.12. 12:25 - #56

-Szerencséd volt!-viccelődött.

-Gyere mégegyszer!

Majd újra eltűnt.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.12. 12:22 - #55

Mosolygott, és ő is a ködbe lépet. Megállt és halkan szimatolt.

'Ezzel nem megyek sokra...a köd a szagokat is elnyeli.' Így hát inkább fülelt.

Pár másodperc múlva mintha tappancs súrlódását hallotta volna baloldalt. Odaugrott, és telibe találta Ashazt!

-Megvagy!-kiáltotta, és megnyalta az arcát.


Afraiak Előzmény | 2007.05.10. 19:16 - #54

-Na majd meglátjuk!Kíváncsi vagyok!-mondta és eltűnt a ködben.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.10. 19:13 - #53

Mintha kicsit elpirult volna...

Ő is felállt, és büszkén Ashaz mellé lépett.

-Meglásd, még visszakapod!-mondta, (félig) viccelődve.


Afraiak Előzmény | 2007.05.10. 19:06 - #52

-Hát igen!-mondta nevetve!-megnyalta Shy arcát, leszállt róla, majd peckesen arrébb sétált.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.10. 19:02 - #51

Meglepetésében majdnem felvonyított, de aztán végül csak elnevette magát. Amikor megálltak, alulra került.

-Oké! Beismerem, hogy te vagy az ügyesebb!-mondta.


Afraiak Előzmény | 2007.05.10. 19:00 - #50

Ashaz is csönbemaradt, hogy meg tudja lepni Shy-t.

Egy pár percig egyhelyben nézelődött, majd ráugrott a Shy-ra.

-Megvagy!-mondta és kigurultak a ködből!


Orbisziek Előzmény | 2007.05.10. 18:56 - #49

-Gond az semmi...-mondta mostmár halkabban, mert nem akarta elárulni magát.

Afraiak Előzmény | 2007.05.10. 18:38 - #48

-Nincs elemem!De vannak erőim és 6. érzékem is, mint itt minden Fantázia lénynek!Ismerem a helyet, mint a mancsomat!Mi gond lehet még?

Maj elindult a ködben.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.10. 18:33 - #47

-Nos, mindettől függetlenül nem lesz könnyű dolgod!-hallatszott valahonnan a sűrűből Shy hangja.

Tartogatott egy-két trükköt a bundájában...


[146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA