Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Erdő : A nagy, fényes, tölgyfás tisztáson Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Gideon

2006.07.01. 21:45 -

Beügetett a tisztás kellős közepére.

- Szerintem szép. És biztosan semmi baj nem érhet minket itt! - mondta Picúrnak.

[195-176] [175-156] [155-136] [135-116] [115-96] [95-76] [75-56] [55-36] [35-16] [15-1]

Cyrtic Előzmény | 2008.01.05. 12:43 - #115

A tündérek lejjebb jöttek Cyrtichez.

Cyrtic ahol járt, minden kis örzőt ismert.A tündérek észrevették az őket figyelő csődört, és gyorsan visszarepültek saját fájukhoz.

Cyrtic Kadmoszra mosolygott, majd közelebb ügetett hozzá.

-Még nem ismernek!


Kadmosz Előzmény | 2008.01.04. 22:14 - #114

Kadmosz nagyot nyújtózott, és mély levegőket vett.

Aztán észrevette Cyrtic barátait és megállt. Kíváncsi volt rá milyenek is ezek az apró népek.

Csendben figyelte a kancát és környékét.


Cyrtic Előzmény | 2008.01.04. 19:41 - #113

Nem követte a csődört.Ott maradt ahol eddig is állt.

Nézelődött......meg is találta amit keresett...

A kis tündérek, elfek akikről Kadmosznak is mesélt.ía fák örzői.Azok olyan vidámak voltak, hogy Cyrtic lassan kezdte elfelejteni az előbbi szörnyűséget.


Kadmosz Előzmény | 2008.01.04. 19:07 - #112

Belépett a tisztásra, és lassan sétálni kezdett a világos foltok felé.


Cyrtic Előzmény | 2008.01.04. 18:02 - #111

Némán állt Kadmosz mellett, s közben figyelte a tölgyfákat...


Kadmosz Előzmény | 2007.12.31. 16:13 - #110

Próbálta felejteni a látottakat.

Szörnyű dolog, ha ilyesmi történik...


EjiTancos Előzmény | 2007.12.26. 21:16 - #109

*Párja mellett haladt.*


Nefadar Előzmény | 2007.12.26. 20:47 - #108

 *Finoman elmosolyodott - ami nála igen ritka és jelentőségteljes dolog volt - és biccentett.*

-Akkor indulás! -*nyerítette és könnyed vágtába ugrott. A világért nem mondta volna, de végtelenül boldog és hálás volt, amiért egy kis időt még kedvesével tölthetett, amiért  nem kellett még elszakadnia Táncostól.

Nem telt bele sok idő, s hamarosan meg is pillantotta maga előtt az ezüstös tisztást.*


EjiTancos Előzmény | 2007.12.23. 14:11 - #107

*Aggódón figyelte párja arcát. Oly' rövid ideje vannak csak együtt, és kedvesének máris mennie kell... Mit nem adott volna érte, hogy még együtt maradhassanak...!*

- Nem csak a Te hibád... - *mondta egész halkan.

Aprót sóhajtott és megrázta sörényét.*

- Szívesen Veled megyek. - *emelte tekintetét párjára.*


Nefadar Előzmény | 2007.12.22. 22:02 - #106

 *Elhallgatott, és fülét hegyezve felkapta a fejét. Feszülten figyelt, koncentrált, majd arca elkomorult. Visszafordult párjához és egy gyors csókot lehetl ajkaira.*

-Nagyon sajnálom, édesem, de mennem kell. -*susogta Éji Táncos fülébe.* -Eledhwen hív, nem maradhatok. De... talán jöhetnél velem. Ha jól értettem, Ithildina is ott van. És... -*folytatta.* -...én is örülnék, ha még egy kis ideig magam mellett tudhatnálak. -*hangja komor és zengő volt, ám szeme gyöngéden csillogott.* -Olyan kevés időt töltünk együtt mostanában.... ami persze főleg az én hibám,. tudom jól, de igyekszem jóvá tenni, ahogy tudom.


Melwalus Előzmény | 2007.10.28. 17:52 - #105

Egy pillanatra felkapta fejét,majd szomorú arcal fordult Arilin felé.

- Bocsáss meg - kezdte lassan - De most el kell mennem.Máshol van rám szükség.

Lassan elfordult egy másik irányba.

- Remélem még találkozunk. - mosolygott még rá halványan,apró reménnyel a szemében - Navaer,Arilin!

Majd elvágtatott.


EjiTancos Előzmény | 2007.09.30. 17:41 - #104

*Széles mosollyal az arcán hallgatta párja véleményét.*

- Rendben, ez esetben menjünk... - *elgondolkozva tekintett körbe* - a láp felé. Esetleg arra lesz és rábbukkanunk.

*Huncut fény csillant a szemében.*

- Nem is tudom, kitől örökölte mindezt...


Nefadar Előzmény | 2007.09.30. 12:02 - #103

 -Neked mihez lenne kedved? -*kérdezte kedvesen.*

-Ha engem kérdezel, szerintem Hajnali Táncos ott lesz, ahol a legnagyobb veszély és a legnagyobb kosz van... Minél nagyobb kalamajkába keveredhet, és minél sárosabb lesz közben, ő annál jobban élvezi. Ilyen hely bőven akad a Birodalomban, úgyhogy ennyi erővel bármerre indulhatunk. Akkor pedig jobb' szeretnék a kedvedben járni. -*mosolygott le párjára.*


EjiTancos Előzmény | 2007.09.28. 21:03 - #102

*Bazsajogva hallgatta párját.*

- Egyet értek. - *mondta és aprót biccentett.*

- Merre menjünk? - *kérdezte lágyan Nefadartól.*


Nefadar Előzmény | 2007.09.28. 20:50 - #101

 -Hát igen, nem valószínű, hogy ott találnánk. Főleg ha olyan, mint az édesanyja... -*tette hozzá csípkelődve.*

-Na, jól van, gyere, édes, menjünk. -*mondta békítően, majd szeme huncut fénnyel felcsillant.* -Régen voltunk együtt utoljára, sok mindent kell bepótolnunk. És a nagylányt sem árt előkeríteni.


EjiTancos Előzmény | 2007.09.28. 20:44 - #100

- Elvileg igen, ott maradt. - *válaszolta.* - De ahogy ismerem... - *folytatta merengve.*


Nefadar Előzmény | 2007.09.28. 20:20 - #99

 -Neked bármit! -*vigyorgott kedvesére.*

-Hajnali Táncossal mi van? Ott maradt a Barlangrendszerben?


EjiTancos Előzmény | 2007.09.28. 20:14 - #98

- Nem kell aggódnod. Néhánnyal még Én is elbírok... - *biztosította párját és Nefadarhoz bújt.* - Sajnálom, hogy megzavartalak. Remélem elnézed ezt nekem. - *suttogta.*


Nefadar Előzmény | 2007.09.27. 11:21 - #97

 -Megértem, de jobb az elővigyázatosság. Az erdőkben még így is bujkálnak sötét teremtmények, ha kevesen is vannak. Attól tartottam, történt Veletek valami... Még a Tanácsot is otthagytam Miattad.* - morogta durcásan, megrovó tekintete azonban enyhült egy kicsit, ahogy újra Táncos mellé léptett és orrát finoman párjáéhoz érintette.*

-Jó, hogy itt vagy, drága. Te is nagyon hiányoztál nekem. -*motyogta, és belemosolygott kedvese sörényébe.*


EjiTancos Előzmény | 2007.09.09. 20:43 - #96

- Azt hittem, örülni fogsz nekem. - *motyogta maga elé.*

- Mindeddig együtt és ott voltunk. Végül úgy döntöttünk, eljövök és megkereslek. Tudom, hogy megígértem, ott maradunk, de már annyira hiányoztál! És most, hogy már nem kell tartani a hirtelen támadásoktól... semmi sem tarthatott vissza.


[195-176] [175-156] [155-136] [135-116] [115-96] [95-76] [75-56] [55-36] [35-16] [15-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA