Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Csillagvizsgáló-város : A város "végtelen" utcahálózatában Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Panni

2006.06.05. 13:48 -

Sziasztok!!!

Én Javanna vagyok!!!

[294-275] [274-255] [254-235] [234-215] [214-195] [194-175] [174-155] [154-135] [134-115] [114-95] [94-75] [74-55] [54-35] [34-15] [14-1]

Swallow Előzmény | 2007.11.22. 22:58 - #214

Az űrbárka közönséges vitorlásnak tűnt, ha eltekintünk attól, hogy a város kövezete felett lebegett vagy öt méterrel, és acélsodronynak tűnő kötelekkel volt rögzítve, napfényként ragyogó vitorláit meg épp most vonták be.

- Igazi űrjáró hajó! - mondta áhítatos hangon.

- Kíváncsi lennék az utasaira! Meg a legénységre!

Egy öltönyben lévő macskaforma lény majdnem fellökte Swallowt, ahogy el akart mellette menni! Nagyot fújt, majd továbbsietett, az elképedt mén meg épphogy ki tudott így kerülni egy csápokkal integető, mereven mozgó gallykupacot.

- Ohh...azt hiszem jobb, ha inkább az orrom elé nézek! - nyögött fel.

A hajóból hirtelen hatalmas csattanás hallatszott, majd vad bömbölés! Swallow arra kapta tekintetét, és a rémült rohanással meginduló tömeget kerülgetve kereste a baj forrását. Nem is kellett soká! Egy hatalmas, aranyszínó, minotaurusznak tűnő lény állt az űrbárka szélén, és vérben forgó szemekkel lesett lefelé, a menekülőkre, és mostmár Swallow-ékra is!!!!

A mént újra meglökték, és mire visszanyerte egyensúlyát, már nem látta a lényt a hajón! Körbenézett, és ekkor megfagyott ereiben a vér!

A minotaurusz az egyik ház tetején állt, és nagyon úgy tűnt, hogy tőlük akar valamit!


Chay Előzmény | 2007.11.22. 18:26 - #213

Chay hamar észbe kapott, és becsukta tátva maradt száját.

-Mennyien vannak!...-kiáltott fel lelkesen, bár a hangzavar sem volt csekély.

Csodáló tekintete nem szűnt meg, ahogy körbejáratta az iránytű minden irányába fejét, és izgatottan figyelte az 'űrbárkának' nevezett járművet.


Swallow Előzmény | 2007.11.21. 18:05 - #212

- Odanézzetek! Egy űrbárka érkezett épp!!! - lelkesedett, ahogy kiléptek az ajtón, ami a torony tövéből nyílt az utcákra.

Hatalmas tömegbe kavarodtak bele! Mindenféle lény tülekedett arra!


Raffaello Előzmény | 2007.10.03. 23:14 - #211

Követte Büszkeüstököt, majd gyorsan a városfal felé lendült. Csak ott kezdett beszélni, feszülten figyelve a várost.

Buszkeustok Előzmény | 2007.10.03. 23:13 - #210

*További fecsegés helyett csak bólintott és kissé szorongva kilépett a boltból. Furcsállva vette észre, hogy az eddig tömött utcán most sehol egy lélek.

Tétovázás nélkül széttárta szárnyait és a levegőbe szökkent.*


Raffaello Előzmény | 2007.10.03. 22:58 - #209

Élesen Büszkeüstök szemébe nézett.

- Igen...És ha akarod, el is mondom, de nem itt. Tűnjünk el!


Buszkeustok Előzmény | 2007.10.03. 22:44 - #208

*Rémülten tolatott kifelé az üzletből.*

- Van sejtésed, mi történhetett? - *kérdezte folytott hangon.*


Raffaello Előzmény | 2007.10.03. 22:32 - #207

Összehúzott szemekkel meredt némán még egy pillanatig a hullára, majd szippantott egy mélyet a levegőből, és megpördülve már tolta is kifele párját.

- Igazad van, tűnjünk innen! De a városból is! - mondta furcsa hangon, feszülten.


Buszkeustok Előzmény | 2007.10.03. 22:26 - #206

*Vékony, rövid sikoly tört elő belőle.

Miután valamelyest magához tért, szorosan párja mellé-mögé állt.*

- Mi...? - *próbálkozott megszólalni. Aztán megváltozott a véleménye.* - Menjünk innen... kérlek.


Raffaello Előzmény | 2007.10.03. 22:19 - #205

Örült, hogy Büszkeüstök a közelében maradt. Ahogy gyanakodni kezdett, furcsa érzés telepedett rá....

Hátramosolygott, majd szárnyát felemelve félrevonta a fátylat.

Aztán döbbenten felkiáltott, és hátralépett!

A nagyjából humanoid lény, aki az eladó volt, holtan feküdt a hátsó helyiség padlóján!


Buszkeustok Előzmény | 2007.10.03. 21:12 - #204

*Először csodálkozva vette tudomásul, hogy párja mihez is kezdett, aztán aggódás kerítette hatalmába, majd elszántság.

Határozottan lépett párja után. Egyben biztos volt: nem akart egyedül maradni.*


Raffaello Előzmény | 2007.09.30. 21:53 - #203

Raffaello elhatározta magát: elszánt képpel a pult mögé lépett, és elindult a hátsó helyiségbe vezető fátyolhoz.

Buszkeustok Előzmény | 2007.09.30. 20:31 - #202

*Büszkeüstök tanácstalanul nézett párjára.*

- Fogalmam sincs... Elég fura.


Raffaello Előzmény | 2007.09.30. 20:23 - #201

Raffaello kezdett csodálkozni.

- Hol lehet az eladó?


Buszkeustok Előzmény | 2007.09.30. 18:42 - #200

*Gyorsan körbetekintett. Mikor nem látott senkit, alaposan szemügyre kezdte venni a részleteket is.*


Raffaello Előzmény | 2007.09.28. 20:00 - #199

Belépett az illatos, növényekkel, tégelyekkel, csomagokkal, zsákokkal és zsákocskákkal telizsúfolt boltba.

Ahol egy lélek sem időzött.

- Üdv! - kiáltotta.


Buszkeustok Előzmény | 2007.09.28. 19:52 - #198

*Gyorsan bólintott.*

- Persze!


Raffaello Előzmény | 2007.09.03. 21:38 - #197

Ledobbant egy érdekes ajtó előtt. Magas volt, aranycsíkos, gömbölyded kilinccsel, hívogatóan bájosan állt az utcán, egy narancssárga házon díszelegve.

- Ígértem Esőnek teát. Bejössz, míg elintézem?


Rose Előzmény | 2007.08.07. 12:38 - #196

Szószerint sugárzott az örömtől, és habozás nélkül a pár után lebegett.


Szilnoriak Előzmény | 2007.07.24. 13:32 - #195

*Kibontotta szárnyait, majd egy nagy lendületet véve ő is felemelkedett és néhány erőteljes szárnycsapással kedvese után szárnyalt.*


[294-275] [274-255] [254-235] [234-215] [214-195] [194-175] [174-155] [154-135] [134-115] [114-95] [94-75] [74-55] [54-35] [34-15] [14-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom