Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Erdő : A Sötétség lepte erdő szélén Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
LuthienTinuviel

2006.05.31. 21:10 -
 *Lúthien végül nem jutott le a tengerparthoz. Útban odafelé ugyanis rajtaütött egy csapatnyi ork, és Lúthiennek védekeznie kellett. Amit szívesen meg is tett volna, ha nem hordott volna a szíve alatt egy kicsiny csikót. Így viszont jobbnak látta volna menekülni... Csakhogy nem tudott. Nem volt merre. Az orkok bekerítették, és egyik irányba se tudott kitörni a gyűrűből...

[131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

Maszat Előzmény | 2006.06.16. 21:53 - #51

-Az lehet!De legalább gyönyörű!Bár én így is gyönyörű vagyok!-Vágott ő is vissza!-Na!Mutasd mit tudsz!

Csalogany Előzmény | 2006.06.16. 21:50 - #50

- Igen, de van az a tűz, amit csak növel még a legerősebb légvihar is és ami a homokot gyönyörű üveggé alakítja! - vágott vissza a maga szokásos intelligens és tüzes módján.

Maszat Előzmény | 2006.06.16. 21:41 - #49

-Igen velem!-Mondta nagyon biztosan magában és mérgesen!-Miért kérdezed?Nem vagyok olyan gyenge mint hinnéd?Az emberek is homokkal oltják el a tüzet vagy elfújják!-Nevetett fel!

Csalogany Előzmény | 2006.06.16. 21:37 - #48

Visszanézett és veszélyesen lobbant a szeme:

- Veled?


Maszat Előzmény | 2006.06.16. 21:27 - #47

-Várj!Ő elég jól tud küzdeni, szóval, tudja hogy eljöttem, úgyhogy őt hagyd ki ebből!...És ha akkora harcos vagy akkor miért nem küzdesz meg most?

Csalogany Előzmény | 2006.06.16. 21:24 - #46

- Ó, igen. Már értem....Egy újabb kis kakas! Azt azért remélem, hogy a sötét szörnyekkel szemben ügyesebb vagy!

- Véletlen sem???? Nekem nem úgy tűnt!

- Szóval....ha olyan jó harcos vagy és tudod mikor kell küzdeni és mikor nem....és ha jól sejtem általában akkor is védelmezel...AKKOR MOST MIÉRT NEM VAGY A KANCÁVAL, AKI VELED VOLT!? - szúrt egy nagyot a foltos lényen, majd fordult is el, hogy folytassa útját.

 


Maszat Előzmény | 2006.06.16. 21:17 - #45

-Még véletlen sem öltem volna meg!Csak lefogtam!Soha nincs szándékomban ölni!Csak sötétszörnyeket ölök!azt is csak akkor ha segíteni kell!

Csalogany Előzmény | 2006.06.16. 21:15 - #44

A távolba bökött a fejével.

- Elmegy. Ami nekem is szándékomban áll, ha nem tudsz rendesen beszélni. - mondta hűvösen.

- Nem vagy sötét? Akkor miért ölted meg csaknem Pokoltüzet?


Timi Előzmény | 2006.06.16. 20:01 - #43

-Nem én ...nem-Lihegett közben-Ne haragudj...én nem vagyok sötét...én csak...-és lehajtotta a fejét-Hol van Pokoltűz?

Csalogany Előzmény | 2006.06.16. 17:51 - #42

Csalogány meghallotta a kiáltást és visszanézett. Aztán megfordult és elindult lefelé.

'Jobb ha egyik sem találkozik a másikkal most....Tehát nem szabad hagynom, hogy ez itt, utolérje Pokoltüzet, vagy ő meglássa ezt.'

Könnyedén lehuppant a földre a foltos teremtmény elé.

- Mit akarsz?


Timi Előzmény | 2006.06.15. 17:04 - #41

-Várj Csalogány!-Maszat észre sem vette Pokoltüzet!-Várj!-Mondta és csak rohant utánna tovább!

Csalogany Előzmény | 2006.06.15. 13:55 - #40

Csalogány csupán kényelmesen elrepült a párocska mellől, de meglepetésére azt vette észre, hogy Pokoltűz épp alatta van.

'Akkor repülök tovább erre... Ha már így hozta a Sors...'

 


Anna Előzmény | 2006.06.14. 21:19 - #39

Pokoltűz csak rohant de nem tudta hova ccsak men mint a szél és észra se vette a mögötte szálló Csalogányt!

Timi Előzmény | 2006.06.13. 21:55 - #38

Maszat villámgyorsan gondolkozott!-Utána kéne menni!végülis azt hiszi gyilkos vagyok!Ha ezt elterjeszti akkor végem és én nem szeretném hogy mindenki utáljon!-És utána rohant!

Csalogany Előzmény | 2006.06.12. 19:14 - #37

Már nem hallotta a másikat. Túl mesze volt és túl gyorsan távolodott...

Maszat Előzmény | 2006.06.12. 19:07 - #36

-Nem igaz!kiálltotta Csalogány után és összeesett!-Csupán ilyen vagyok!-mondta már halkan!

Csalogany Előzmény | 2006.06.12. 17:06 - #35

- Viszlát! - kiáltotta a távolodó után. Aztán a foltoshoz fordult:

- Vannak ostoba lények a földön, akiknek érzelmeik sincsenek....Akiknek nemcsupán a testén, de a lelkén és a becsületén is van egycsomó folt! -  mondta oda, majd könnyedén a levegőbe szökkent és tovatűnt ez égen.


Anna Előzmény | 2006.06.12. 15:13 - #34

-Mendegy! -Mondta Pokoltűz halkan és föltápászkodott!De még vot benne anyi erő hogy egy tűzlabdát elindítson és odakiáltson Maszatnak!

-Még találkozunk!!-Kiabálta -És kösz Csalogány ! Csá! -És elrohant mint a futótűz!! 


Maszat Előzmény | 2006.06.11. 14:14 - #33

-Nem érdekel különösebben.-Mondta halkan!-Pokoltűz mit keresel te itt?-Mondta halkan és gúnyolódva!Maszat a széllet egy óriásit lendített és talpra álltotta Pokoltüzet!És megint hátatfordított!

Csalogany Előzmény | 2006.06.11. 14:09 - #32

- Hát nekem nem úgy tűnt... - mondta maró gúnnyal.

Aztán odafordult a fekvőhöz.

És a döbbenetől felkiáltott:

- Pokoltűz! Hogy kerülsz te ide?!


[131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA