Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Dimenziók : A ködös, csupán felhőkből álló színdimenzió Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Timi

2006.11.15. 20:49 -
Xermina önfeledten száguldozott ebben a csodálatos dimenzióban.Igaz, hogy a Végtelenség dimenziójában született és a látomások dimenziójában töltötte le csikókorát, ez volt a kedvence.Imádott itt lenni, de csak egyedül.Szerette a társaságot, de nem itt.Itt végig gondolta egész életét, játszott és mindent megvalósított, felidézte a jó és a rossz emlékeket is.Lelassított, sétálni kezdett.Elment kendvenc felhőalakjához, amelyik úgy nézett ki, mint egy több száz éves tölgy.minden nap változott, mintha élne.Megállt előtte és órákig figyelte...

[146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

Afraiak Előzmény | 2007.05.22. 20:02 - #86

-Gondolom jól esett....-mosolygott.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.18. 19:54 - #85

Shy-nak sikerült elfojtania nevetését.

-Bocs... de te is nevettél rajtam, most legalább kvittek vagyunk.-mondta.


Afraiak Előzmény | 2007.05.18. 19:53 - #84

-Ha-ha-ha!Nagyon vicces!

 


Orbisziek Előzmény | 2007.05.18. 17:59 - #83

-Az egyáltalán nem baj.-mondta Shy, majd elmosolyodott.

-Elem nélkül is, elemmel is ugyanolyan komolykodó lennél!-bökte meg Ashazt, és megint nevetett.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 21:18 - #82

-Én egy átlag szárnyas farkas vagyok!Nincs elemem.Valami kevés erőm van, de elemem nincs.

Mesélte magáról Ashaz.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 21:11 - #81

Shy is nevetett.

-Nincs miért bocsánatot kérned!-nyögte ki.-Utóbb már én is csak nevetek rajta.-vallota be.

Sóhajtott egyet. Hiába, azok a régi szép idők...


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 21:06 - #80

Ashaz elnevette magát!

-Bocsánat!De ez felettébb mókás!Nagyon teszik!


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 21:02 - #79

Shy eg pillanatig komolyan fontolgatta, hogy nem mondja el, de végül mégis belekezdett:

-Még a szülővárosomban, amikor kiderült, mi is vagyok, tanítani kezdték ezt a csillagmozgatást meg minden. És...egyik este kicsit kísérletezni akartam.-itt nem bírta ki mosoly nélkül.

-Így hát először csak néhány csillagok akartam létrehozni, de aztán belejöttem, és rengeteg csillag lett az égen...túl sok...mindenki azt hitte, hogy felkelt a nap.

-Mikor rájöttek, hogy én voltam, hú...kaptam érte bőven, azóta nagyon óvatos vagyok az ilyeneknél.-fejezte be, miközben Ashazra nézett.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 20:37 - #78

-Mi történt?-kérdezte kíváncsian Ashaz, miközben az eget kémlelte.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 20:35 - #77

Elmosolyodott.

-Hát, tulajdonképpen az is.-vallotta be.-Bár, azt hozzá kell tennem, hogy az első éveimben jó kis fejmosás kaptam egy kis..öhm...baleset miatt.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 20:28 - #76

-Tyű!-álmélkodott.

'Mostmár elhiszem!'-gondolta magában.

-Érdekesnek látszik!


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 20:26 - #75

Vállatvont.

-Tulajdonképpen semmi különleges nem jár ezzel, ugyanolyan vagyok, mint a többi farkas, azzal a különbséggel, hogy képes vagyok új csillagokat létrehozni és mozgatni.

-Nézd!-mondta, azzal mancsát az égre szegezte, és legyintett egyet. Az egyik csillagkép, aminek hal alakja volt, átrendeződött egy szív alakká.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 19:58 - #74

Ashaz fura képet vágott.Nem tudta higgyen-e neki.....úgy gondolta, ha hazudik az kiderül.

-Érdekes lehet farkas istennek lenni!


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 18:46 - #73

Elmosolyodott.

-Nos, igen, mondhatjuk.-rábököt egy gyanúsan magára emlékeztető csillagképre.

-Látod azt ott? Én lennék. Ezt eddig nem akartam mondani, de valójában egy farkas isten vagyok. A csillagoké. Persze nem én vagyok az egyetlen...

Ashazra nézett. Aggódott, hogy hinni fog-e neki.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 18:39 - #72

Ashaz odasétált hozá, megnyalta arcát és lefeküdt mellé.

-Értesz a csillagokhoz?


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 18:37 - #71

Bólintott. Újra a fa felé fordult, és elmerengve nézte. Mintha suttogást hallott volna.

'Biztos csak a szél tréfálkozik...'bosszankodott.

Körbejárta a fát, aztán felnézett. A szíve kihagyott egy dobbanást.

A fának nem levelei voltak, hanem kis csillagjai...ezek egészen az égig értek, és mintha csillagképek is kialakultak volna.

Puff! Shy hanyatt dobta magát. Nagyon szerette a csillagokat böngészni, mert mindig ráakadt saját magára.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 18:31 - #70

-Ez is....és még sok más....

 


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 18:29 - #69

Értetlenül pislogott.

'Becsaptál!'förmedt gondolatban a szélre, mire mintha nevetést hallott volna.

Megrázta fejét.

-Ez lenne a fa különlegessége?-kérdzte Ashazt, miközben sikerült visszatérnie a valóságba.


Afraiak Előzmény | 2007.05.17. 18:08 - #68

-Most hova mész?-Kérdezte a nőstényt.-A rét?Azt hiába keresed!Több százan keresik és nem találják!Ezt az érzést mindenki megérzi amikor megérinti a fát...

Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 18:04 - #67

Shy csendben hallgatta a szelet. Értett a nyelvén, és egyszer csak egy foszlányt vett ki a szél suttogásából.

-A fa.......a bűvöss erejű fa...érintssd meg Shy...

Csodálkozva pislogott.

'Micsoda? Érintsem meg?' de nem sokáig kételkedett. A szélnek mindig igaza van.

Ígyhát Ashaz után lépkedett, majd habozva megállt a tölgy-felhő előtt. Azután kinyújtotta egyik mancsát felé. Hatalmasat csodálkozott, mikor azt érezte, hogy szilárd, és nem egyszerű köd.

Hirtelen bizsergés futott végig rajta, és egy kép villant be elméjébe: egy köd-rét, itt, a színdimenzióban. Shy igaz, hogy még sosem járt ott, mégis most tudta, merre kell mennie.


[146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom