Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Mező : A mező bokros részén Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Elwing

2006.08.25. 20:18 -

Talajt fogott és kényelmesen becsukva a szárnyait, körülnézett.

A szél kavargott, gyönyörű felhő-fantáziákat alkotott, és őt is felüdítette.

'Szép ez a nap....'

[296-277] [276-257] [256-237] [236-217] [216-197] [196-177] [176-157] [156-137] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

MoridorII Előzmény | 2008.03.25. 18:16 - #236

Visszaértek a mezőre.

-Nos Moon ez itt a mező bokros része!-mondta majd tovább lépkedett a bokrok között és megfordult ,hogy szembe legyen a lénnyel.

-Nos mire vagy kiváncsi?-kérdeztem.


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 18:38 - #235

Követte...


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 18:28 - #234

Bólintott.Ügetni kezdett a bokrok között amik egyre nagyobbak lettek végül már fák között ügettek és megérkeztek a Vízesésrendszer bejáratához.


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 18:25 - #233

Csöppet eltűnődött.

'Legfeljebb Curuni majd közbelép,ha kell.' - gondolja,majd már élettelibb stílusban felnéz a ménre.

- Rendben. Akkor mutasd az utat.


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 18:22 - #232

-Teljes mértékben uralom nem kell aggódni!-mondta.


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 18:21 - #231

- Áhhá. - szöszmötölte ki lassan,kissé eltántorította,hogy Moridornak csak ennyi a hozzáfűznivalója.

Horkantott.

- És mennyire tudod uralmad alá hajtani? Nem,mintha ellenem lenne a társaságod,de nem tehetem kockára senki éppségét.


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 18:11 - #230

-Sötétség!-mondta.


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 18:09 - #229

- Az nem lényeges. - mondta - A lényeg,hogy a felszínen. Nem minden Shi'Rah viseli el a barlangok mélyét és a velük járó sötétséget. Apropó! Sötétség... Neked... mi is az elemed?


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 18:04 - #228

-Én még nem de egy pár társam már igen!Nagyjából tudom az utat!Arra nem emlékszer melyik részén van a találkozó?


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 17:59 - #227

Lehajolt még egy utolsó fűcsomóért,majd mikor elrágcsálta,így szólt.

- Konkrétan én sem tudom. Nekem csak annyi a dolgom,hogy segítsek Curuninak,hisz ő nem bírna el egy csoport új lénnyel,akik mindenre kíváncsiak. De most hogy így mondom,ha jól emlékszem a Vízesésrendszer környékén kell lenniük. Jártál már ott?


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 17:50 - #226

-Ez tényleg jó kérdés!-mondta.

-Amúgy mit kellene velük csinálni?


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 17:49 - #225

- Perpillanat még én sem tudom merre menjek. - mondta szórakozottan - De ha akarsz,gyere felőlem. A kérdés már csak az,merre?


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 17:44 - #224

-Veled tarthatok?-kérdezte.


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 17:39 - #223

- Egy társammal együtt készülünk fogadni őket. Ha nincs meg a támaszuk könnyen elvesznek. Így is a kelleténél elcsúsztam pár nappal.


MoridorII Előzmény | 2008.03.24. 17:34 - #222

Eltöprengett.

-Sajnálom de nem!Miért keresed őket?


Havanna Előzmény | 2008.03.24. 17:32 - #221

- Értem. - mondja - Feltételezem akkor sokmindent láttál... Véletlenül nem találkoztál néhány igen furcsa lénnyel?

Elharapja száját.

- Ostoba kérdés! Errefelé sok furcsa lény él. Szóval ők tényleg egy érdekes kis csoport. Szárnyak,leginkább őzhöz hasonló lények,és nagyon színesek. Nem láttad errefelé őket?


MoridorII Előzmény | 2008.03.19. 18:10 - #220

-Nekem minden lény jelenléte fontos!Föleg egy ilyen elragadó hölgyé!

-A nevem Moridor!Csak vándorlok!


Havanna Előzmény | 2008.03.19. 17:38 - #219

Fejét felemelte,majd a szemébe lógó,fekete sörénytincseit oldalra libbentette. Nem számított rá,hogy társaságra lel,de örült neki,hisz egyedül lenni nem mindig jó.

- Üdv! - biccentett a ménnek,miután végigmérte,és meghajlásának is tanuja volt. Elmosolyodott. - Ó,hagyd csak! Az én jelenlétem nem olyan fontos,hogy meg kelljen hajolnod.

Mondta szelíd kedvességgel.

- A nevem Havanna. És te ki vagy? Mi járatban erre?


MoridorII Előzmény | 2008.03.19. 17:12 - #218

A hangokra felkapta a fejét.Észre vette a kancát.Közelebb ment.

-Üdvözletem!-mondta és meghajolt.


Havanna Előzmény | 2008.02.21. 21:16 - #217

Mostmár csak kényelmes ütemű ügetésben haladt tovább.Teste egy kis részen még csillogott a tajtéktól.Hosszú volt az út,Havanna pedig nagyon elfáradt.Észre sem vette,hogy már a mező jócskán bokros részén jár.Nem épp ez volt a célja,de ha már itt van kihasználja az időt egy kis pihenésre.A bokrok sokaságából egyszer csak kimagaslott egy vaskos törzsű,dús lombú tölgyfa.Még pár lépés és már ott is van.

A nap fénye sziporkázva tört át a levelek sokaságán.Ez elég is volt neki,ígyhát a fa árnyékában neki állt legelészni.Ekkor döbbent csak rá,valójában mennyire éhes.Csöppet mohó legelése közben fel sem tünt neki,hogy nincs egyedül.


[296-277] [276-257] [256-237] [236-217] [216-197] [196-177] [176-157] [156-137] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA