Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Erdő : A fákkal körülvett nagy tó partján Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Legend

2006.08.28. 13:29 -
 *Eressea kimerülten lépett elő a fák közül, és a vízhez botorkált, hogy szomját olthassa. Lehajtotta szép fejét, és nagy kortyokban nekilátott a friss, hűsítő víznek. Miután végzett, fáradtan, pihegve rogyott le a tó partjára, végignyúlt a puha pázsiton és kimerülten hunyta le szemeit...*

[326-307] [306-287] [286-267] [266-247] [246-227] [226-207] [206-187] [186-167] [166-147] [146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

Ghost Előzmény | 2008.11.12. 19:14 - #286

Magányosan ügetett le a tópartra, hogy oltsa szomját.

Egyfolytában párja és Machos járt az eszében....Hiányoztak neki....

Ahogy felemelte fejét, körülnézett, és már tovább is idnult, a barlangrendszerek felé, tudta, ott mindig sok eriszi van, hátha meg tudják mondani, hol találja Lagúnát.


Lumier Előzmény | 2008.07.21. 17:01 - #285

Lümier kissé meglepődött, amikor Tüske csak úgy eltűnt, de aztán megrázta a fejét, és elindult.


Tuske Előzmény | 2008.07.21. 12:54 - #284

-Ha van kedved akár most is indulhatunk. Gyere a virágos rét közepére! Ott megvárlak-mondta és már teleportált is Tüske.


Lumier Előzmény | 2008.07.21. 12:43 - #283

- De igen, szivesen elmennék! - Lümier nem tudta elnyomni széles mosolyát. Nagyon örült, hogy végre nem kell egyedül mennie. - És mikor indulunk?


Tuske Előzmény | 2008.07.20. 10:14 - #282

-Én eddig a rétet játram és szerintem hamarosan vissza is megyek. Nincs kedved velem tartani?-kérdezte kicsit izgatottam Tüske Lümiert.


Lumier Előzmény | 2008.07.13. 16:30 - #281

- Eddig még nem sok helyen jártam ugyan, de jól érzem magam itt. És sok itt a víz, amitől még jobb ez a hely. - válaszolt Lümier. - Szeretném bejárni az egész birodalmat, biztosan rengeteg érdekes hely van még itt.  Csak azt nem tudom, merre induljak el. - elmosolyodott. -  Ti már biztosan több helyen jártatok, nem tudnátok valami ötletet adni?


Tuske Előzmény | 2008.07.12. 23:08 - #280

-Én Kiki lénye vagyok Charad meg Barbi lénye. Charad is még új, én már régen érkeztem. -Tüske érzet hogy új barátra tett szert.-És hogy tetszik a Birodalmon?


Lumier Előzmény | 2008.07.09. 10:50 - #279

- A gazdám Echlair. Nem olyan régen érkeztünk ide. Na és ti? Ki a gazdátok? -nézett kíváncsian Tüskére.


Amaranthiak Előzmény | 2008.07.07. 12:54 - #278

Tüske hallotta az idegen lény lépteit és feszülten figyelte. Mikor megrázta magát, magában tisztelte a lényt.Érdekes hangja volt és csak kis idő után esett le , hogy hozzá beszélnek és Charadhoz. Lassan felfogta hogy a lényt Lümiernek hívják, és már távoli volt a hang. Lassan újra magához tért és válaszolt a lénynek:

-Üdv! Tüske vagyok és a párom, Charad. Szabad tudnom, hogy pontosan ki lénye vagy?-kérdezte barátkozó hangon.

 

Regisztrálj lényeid nevével egyenként, vagy reagod törlésre kerül!


Lumier Előzmény | 2008.07.02. 16:32 - #277

Lümier az erdőben való hosszú bolyongás után végül elérte a tavat. Mivel nagyon szomjas volt már, egyenesen belegázolt a vízbe, és nagy kortyokban inni kezdett. Amikor végzett, körülnézett. Meglátott a túlparton két másik lényt. Egy unikornist és egy pegunit.  Boldog volt, hogy végre társakra talált, és odavágtatott hozzájuk a vízen keresztül. Nem okozott neki nagy gondot, hiszen a víz az eleme volt. Amikor odaért, megrázta magát, és megszólalt. - Üdv! A nevem Lümier. Ti kik vagytok?


n.a. Előzmény | 2008.06.28. 10:15 - #276

 

-Lehet. De Te akkor is az én Párom vagy, és nem szeretném, ha más kancák utánad sóvárognának.-mondta egy kicsit erősebb hangon, it azt gondolta.


Charad Előzmény | 2008.06.28. 09:40 - #275

-Nem úgy értetem.Hanem hogy egy kicsit el túlzod a dolgot.Nemet mondtam neki szoval nem kell ebből ekora problémát csinálni.-Mondta Charad meg nyugodva.


n.a. Előzmény | 2008.06.28. 08:11 - #274

 

-Én arra akartam vélozni, hogy szerintem nem akarod hallani. De ha így akarod..-mondta kicsit idegesen Tüske Charadnak

-Az egészet Mónitól hallottam, mivel ő éppen arra járt amikor Roxána... Szóval elmondta nekem, és arra a következtetésre jutottam, hogy szerintem én  nem viselném el a fájdalmat, hogy egy pónival járd a világot. De lehet, hogy rosszul gondoltam-a végefelé Tüske már csak halványan és egészen halkan mondta.


Charad Előzmény | 2008.06.26. 10:09 - #273

-Kérlek ne tereld el a szót.Kérdeztem valamit és szeretném ha válaszolnál.És mi a bajod ha valaki szeretne a párom lenni?Nemet mondtam szoval.-


n.a. Előzmény | 2008.06.26. 10:01 - #272

 

-Nos? Hogy vagy Kedvesem?-kérdezte Tüske szeretett Párjától


Charad Előzmény | 2008.06.25. 17:54 - #271

-Nem gondolod hogy el túlzod a dolgot?És egyáltalán honnan tudtad meg hogy szeretet volna a párom lenni?-Kérdezte Charad párjához fordulva.


n.a. Előzmény | 2008.06.25. 16:47 - #270

 

-Igen, itt vagyok. Remélem nem fog megsértődni, ha megmondom neki, legközelebb fogyelmesebben nézze meg hogy kinek van már párja. és még valami:ha legközelebb találkozunk Roxánával, én nem fogom engedni, hogy egy ujjal is hozzád érjen-felelte Tüske nagyon elszánt hangon.-Szeretlek


Charad Előzmény | 2008.06.25. 15:58 - #269

Charad lassan leszált a földre,utána körül nézett hogy meg lása hol van e párja.-Tüske itt vagy?-


Gideon Előzmény | 2008.05.23. 00:00 - #268

Ivott a vízből, majd elhagyta a tópartot....


Gideon Előzmény | 2008.05.07. 23:22 - #267

Kisétált a tópartra. Jó ideje nem járt már itt. Tudta, hogy talán hiba volt maradnia. El kellett volna mennie a szigetre....De az erdő otthona volt már mióta a Birodalomba jött. Nem akarta elhagyni. Mindennek ellenére, maradt. Csak a párja ne hiányzott volna! Meg a gazdája.....Meg a béke.....

Meglepődött, amikor egy fehér lényt talált a víznél. Udvariasan kihúzta magát és fejet hajtott.

- Üdv! A nevem Gideon.


[326-307] [306-287] [286-267] [266-247] [246-227] [226-207] [206-187] [186-167] [166-147] [146-127] [126-107] [106-87] [86-67] [66-47] [46-27] [26-7] [6-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA