Simbelmynes - Simbelmyne kiegészítő honlapja - Szerepjáték
Tartalom

Katt, és máris Simbelyne-on találod magadat

Unikornis,Pegazus,Peguni nevelde !!!! Nevelj te is !!

 Menü
A Játék
Gazdiknak
Az Oldalról

2007.01.15-én végleg legyőztük a Sötét Nagyurat!
Ettől az időponttól számoljuk a Sötét utáni időszámítást.

Hány lény járt már erre ?
Indulás: 2006-04-14
 
Birodalom
Fórumok : Örök Tél Birodalma : A befagyott folyó és környéke Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
jegvihar

2007.01.24. 16:00 -
Leszállt.Higgattan ballagott a folyóhoz, fakrával egyet odavágott, de a folyó teljes jégtömb volt, alatta is csak még több jég lakott, viszont teljesen tiszta.Jégvihar fogott egy jég darabot és elvitta a parttól párméterre.Lefeküdt, melső lábai közé fogta a "kicsi" darabot és nyalogatta.Elég aranyos látvány volt hozzá képest...

[148-129] [128-109] [108-89] [88-69] [68-49] [48-29] [28-9] [8-1]

Orbisziek Előzmény | 2007.05.27. 19:13 - #48

Vállatvont.

-Legalább hallottuk a véleményedet.-mondta, közben lassú léptekkel a befaygott folyóhoz ért. Tüzet fújt rá, mire egy lék keletkezett.

Forlond nyugodtan, nem zavartatva magát inni kezdett.


konika Előzmény | 2007.05.27. 19:08 - #47

-Ez nekem a normális tempóm, mindig így repülök.Soha sem kérdeztem meg senkitse milyen gyorsan repülök.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.27. 19:05 - #46

Tükörfényre nézett, aztán elmosolyodott.

-Nahát, rájöttél...ki hitte volna...-jegyezte meg csípősen.


konika Előzmény | 2007.05.27. 18:58 - #45

Vállat vont és tekintete újra a sárkányok közt volt.

-Ezek szerint gyors vagyok!


Orbisziek Előzmény | 2007.05.27. 18:54 - #44

-Ez gyors volt!-kiáltott mosolyogva Jégviharnak.


konika Előzmény | 2007.05.27. 16:48 - #43

Visszatért.Tekintete a heyek közé kalandozott.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.24. 20:02 - #42

Bólintott.

-Rendben. Viszlát, addig is!-köszönt el tőlük, és addig nézte őket, míg a látóhatára engedte.


konika Előzmény | 2007.05.24. 16:14 - #41

-És miért jöttél elidáig Yasha?Netán valami baj van?Ha nem, őrülség lett volna átvágni a hegyeken csupán a meglátogatásomra.

-Akkkor őrült vagyok-mondta a farkas bűszkén.Erre Jégvihar felnevetett.-Tulajdonképpen azért jöttem, mert Koni kiváncsi volt, hogy alszol..tudod, hogy néha szélsőséges álmokat látsz....

Erre jégvihar nem felelt, csak szúrósan nézett, mondva 'Ne tárd ki a magán életemet társaságban'.Yasha vette a lapot és abbahagyta.

-Nos..látom, hogy jól vagy, nincs keresnivalóm itt.És elég hideg van....-célzott a hazavitelre.Jégvihar megint felnevetett mély hangján, és szárnyát leegedete, hogy Yasha a "fedélzetre lépjen".Mégegyszer végig tekintett a társaságon, fürkészve, hogy nem akarnak e a terülére törni.Majd elszárnyalt.Már megbízott a két sárkányban, ezért hagyta ott őket.

-Ne féljetek, mindjárt visszajön!-kiáltott Yasha vidáman.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.23. 18:29 - #40

Bólintott, és Jégviharra nézett.

Kicsit szűkszavú volt...de nem baj, Forlondnak valamiért ez tetszett...


konika Előzmény | 2007.05.23. 15:31 - #39

-Persze!-nézett a hallgatag hímre.

Elektra Előzmény | 2007.05.22. 18:54 - #38

Kecsesen biccentett az új jövevénynek.

Orbisziek Előzmény | 2007.05.22. 18:25 - #37

-Forlond vagyok.-mutatkozott be egy újabb biccentés kíséretében.

-Ő Tükörfény...-mutatott a fehér nőstényre-és, úgy léátom, Jégvihart már ismered.-mosolygott.


konika Előzmény | 2007.05.22. 15:21 - #36

Mosolyogva nézett a hatalmas nősényre.-Üdv!

Orbisziek Előzmény | 2007.05.21. 21:39 - #35

Forlond már minden aggályát és neheztelését elfelejtette, könnyeden mosolygott vissza Tükörfényre.

Aztán ő is kiszúrta az érkezőt.

-Üdv!-köszönt neki, remélte, hogy nem ijed meg, bár nem úgy tűnt.


konika Előzmény | 2007.05.21. 17:43 - #34

Biccentett.Egyszer csak  a távolba nézett.

Teljesen beleolvadt a háttérbe színe miatt, de éles sárkány szemet nem tudott átverni.

Jégvihar elmosolyodott az érkezőn-ahogy itt-ott belesüpped a hóba.De nem segített.Erős farkas ő, egy "kis" hó csak nem árt meg neki.

Szegény Yasha, már a nyári bundája volt rajta, és igen fázott.De azért meglátogatta örökké magányos családja egyik tagját.....


Elektra Előzmény | 2007.05.20. 20:31 - #33

Furcsán érezte magát,ahogy a két sárkány nézett rá.Nem tudta eldönteni,hogy ez a nézés mihez hasonlít,talán egy kicsit kiközösítő.Persze,teljesen tisztában volt ő a hibájával:hogy hiú.Egész életében gyönyörűnek tartották és ez tudata alatt túlzottan a fejébe szállt.Természetesen neki is volt egy barátságos arca,amit csak nagyon kevesen ismerhettek meg hibája miatt.

- Tükörfény. - mutatkozott be és próbált egy kis mosolyt csalni arcára


konika Előzmény | 2007.05.19. 17:10 - #32

Csak várt...

Orbisziek Előzmény | 2007.05.18. 18:08 - #31

Kicsit bátrabb lett Jégviharral szemben, miután viszonozta neki a mosolyt.

De a nőstény...olyan furcsán méregette...


konika Előzmény | 2007.05.18. 16:34 - #30

Jégviharra egy határozott mosoly került.Érdekes jellem!Elég csak pár barátságos gesztus, és máris a barátod lesz.És azért számít, hogy gyengéd szálak kötnek hozzá, mert ő csak azokat fogdja el ennek, akik -mégha csak belül-őszinte és jóteremtmények, ezért elég pár mozdulat hozzá, mert ezen látszik milyen lény az illető.

Vagyis egyszerűbben szólva, máris jobban húzódott Forlondhoz, mint  a másikhoz.


Orbisziek Előzmény | 2007.05.17. 20:38 - #29

Megkockáztatott egy halvány mosolyt Jégvihar felé. Örült, hogy vle nem olyan, mint azzal a másik nősténnyel.

Ő mindig mindenhol ugyaniscsak a második volt.


[148-129] [128-109] [108-89] [88-69] [68-49] [48-29] [28-9] [8-1]

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Véleménykikérő
Szavazzuk meg a honlapdizik jövőjét!
Maradjanak képek is a honlap dekorációjában?

Nem, nincs rájuk semmi szükség
Igen, de csak egy pár, ahova nagyon muszáj
Igen, de csak saját készítésű
Naná, és minél több!
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Segéd-véleménykikérő
Lezárt szavazások
 
Tartalom

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom